Logo
pondělí až pátek od 9 do 17h
0 ks
za
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Zleen Leopard bezdušový 27.5 x 2.25, 57-584, 60 TPI

Zleen Leopard bezdušový 27.5 x 2.25, 57-584, 60 TPI

Pláště

Kategorie: Hobby Záruka: 24 Barva: black Bočnice: Skinwall Patka: Aramid Rozměr: 27.5 x 2.25 Rozměr v mm: 57-584 Směs: Optimal TPI: 60 Klíčové vlastnosti: Bezdušová technologie – Plášť Zleen Leopard je vyroben bezdušově, což znamená, že můžete zapomenout na nepříjemné překvapení v podob... celý popis
/ ks
Číslo produktu:1000016
EAN kód:8906152591804
Výrobce:Zleen Europe s.r.o.
Kompletní specifikace

Kategorie:Hobby
Záruka:24
Barva:black
Bočnice:Skinwall
Patka:Aramid
Rozměr:27.5 x 2.25
Rozměr v mm:57-584
Směs:Optimal
TPI:60

Klíčové vlastnosti:

  • Bezdušová technologie – Plášť Zleen Leopard je vyroben bezdušově, což znamená, že můžete zapomenout na nepříjemné překvapení v podobě prázdných pneumatik. Bezdušový systém zajišťuje lepší přilnavost, nižší valivý odpor a ochranu proti náhlému defektu.
  • 60tpi skinwall casing – Kostra pláště s hustotou 60 vláken na palec (tpi) poskytuje ideální rovnováhu mezi houževnatostí a flexibilitou. Skinwall konstrukce znamená, že bočnice pláště jsou tenčí a lehčí, což přináší zlepšení jízdních vlastností a snižuje celkovou hmotnost.
  • Zleen Leopard Tubeless je ideální volbou pro horské kolo s důrazem na technickou jízdu, kde je každý detail důležitý pro dosažení optimálního výkonu. Vyzkoušejte tento plášť a užijte si jízdu s důvěrou, že váš materiál vám poskytne podporu, kterou potřebujete.

Zleen Leopard Tubeless – Vaše sportovní volba pro všestrannou jízdu

Parametry
VýrobceZleen Europe s.r.o.
Kontaktní údaje
Jakub Holan
Jakub Holan
pondělí až pátek od 9 do 17h
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz